UNESCO’nun çevre eğitimi projesi olan SEMEP kapsamında “En İyi Sürdürülebilir Araştırma”* ve “SEMEP Sosyal Medya Paylaşım Etkinlikleri”** alanlarında Kalem Vakfı Anadolu Lisesi olarak ödüller aldık. Lise kademesindeki proje koordinatörümüz Negahan Gamze İbrahimov öğretmenimize şükranlarımızı sunuyor; görev alan öğrencilerimiz Kübra Muğul ve Abdurrahman Balcı'yı tebrik ediyoruz
![👏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/1f44f_1f3fc.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Ayrıca ilkokul ve ortaokul birimlerimiz de yine UMESCO-SEMEP kapsamında farklı projeler
üreterek başarı belgeleri aldılar. Emeği geçen koordinatör öğretmenlerimiz Gülbin Öz ve Ahmet Duyar’a teşekkür ediyor, öğrencilerimizi kutluyoruz
![👏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/1f44f_1f3fc.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
***“Küresel İklim Değişikliği Tedbirleri; Enerji Tasarrufu, Suyun Toprağın Korunumu ve Endüstriyel Geri Dönüşüm”