MEB Ortaokullar Arası Yıldız Erkekler Hentbol İl Şampiyonasında, Grup elemelerinde katıldığı beş müsabakadan beşinde de galibiyet alarak “1. Grup”tan namağlup olarak GRUP BİRİNCİSİ olmuş ve A grubunda yerini almıştı.

Elemeler sonucunda oluşan yeni grupta, KALEM hentbol takımımız ile beraber, Beşiktaş T.V. Özel Şişli Terakki, Üsküdar Nursen Fuat Özdayı, Özel Arel Okulları yer alıyor.

Hentbol takımımız, almış olduğu bu galibiyetlerle önemli bir başarı elde etti. Yeni grubun ilk müsabakasında, İstanbul’un hentbolda bir ekol olan Nursen Fuat Özdayı Ortaokulu ile karşılaştı. Baştan sona önde götürdüğümüz ve son dakikalarında büyük bir heyecana sahne olan karşılaşmayı da kazandı.

Hentbol takımımız, gruptaki ikinci müsabakasında (15 Şubat 2019 Cuma) karşılaştığı Beşiktaş T.V. Özel Şişli Terakki Okulları'nı 23-8 mağlup etti. 
Gruptaki üçüncü müsabakasında (18 Şubat 2019 Pazartesi) karşılaştığı Bahçelievler Özel Arel Koleji'ni 20-16 mağlup etti.
MEB Ortaokullar Arası Yıldız Erkekler Hentbol İl Şampiyonasında, yıldız hentbol takımımız, İSTANBUL ÜÇÜNCÜSÜ olarak önemli bir başarıya imza attı.
Hentbol takımımızı ve Antrenörümüz Dursun Bayraktar Öğretmenimizi tebrik ediyoruz.